Країна Мрій

Країна Мрій

Схоже, що ви трохи не встигли. Щоб завжди бути в курсі всіх подій, підпишіться на нашу розсилку.

Вже зовсім скоро, теплими літніми днями фестиваль «Країна Мрій» відкриє свої гостинні брами для натненних мрійниць та мрійників. «Країна Мрій» - це унікальний простір перетину різномаїття культур, та креативного мислення. Це територія, де красиві люди сповідують красиві думки. Де поруч - чистота душевна та екологічна. Де будь-які рухи мимоволі складаються у запальний танок, а слова - зливаються у пісенний мотив.

«Країна мрій» - це глядацький тріумф самобутніх українських артистів, гостей з Європи та усього світу. Це творчий сплав світових культур у рамках унікального, креативного простору. Ми надаємо сцени та майданчики митцям з України та різних країн світу.

Нині увага цілого світу знову прикута до України. «Країна мрій» - наш творчий місток до Європи та світу. Ця українська домінанта стала міжнародним центром культурного тяжіння.Це - нагода для світу оцінити багатство та неповторність української музики, культури та духовності.
Фестивальний плин «Країни мрій» - це сонячні вихідні, вирій посмішок, дружні обійми, кулінарні витрибеньки. Це можливість доторкнутися душею до мрії, відчути серцем мистецький світ, відкрити в собі таланти, що зачаїлися від буденності.

«Країна Мрій» - найбільший етнічний фестиваль в Україні. Він добре знаний у Європі та світі. Керманичем та ідейним наставником фестивалю є музикант та громадський діяч Олег Скрипка. 12 років зусиллями волонтерів ми утверджуємо українську самобутність, відкриваємо нові грані вже відомих артистів. Вболіваємо за українську культуру. Робимо її актуальною та модною у країні й світі.

12-та «Країна мрій» уже в червні відкриє гостинні обійми. Це станеться завдяки силі українського духу та відповідальності нашого суспільства. І ми всі разом знову заспіваємо «Країну мрій». І відшукаємо ті самі «своєрідні ходи, що сягають самих глибин» нашої української духовності. Адже саме це - основа сили й непереможності нашого народу.

Вартість дорослого квитка (у передпродажі) 150 грн (200 квитків), вартість дитячого квитка - 50 грн. Дітям до 6 років, пенсіонерам, інвалідам та учасникам АТО вхід безкоштовний.
Вартість квитка: 200 грн

 

Галерея

Будь в курсі всіх подій!
Підпишись на дайджест подій від kvtok.com, дізнавайся першим про найкращі заходи у твоєму місті.
Або стеж за новинами у соціальних мережах