"Маленький принц" Kyiv Modern Ballet. Pаду Поклитару

"Маленький принц" Kyiv Modern Ballet. Pаду Поклитару

Схоже, що ви трохи не встигли. Щоб завжди бути в курсі всіх подій, підпишіться на нашу розсилку.

Академічний театр «Київ Модерн-балет», за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Департаменту культури (КМДА),  презентує новий проєкт - сучасний балет на 2 дії «Маленький принц» на музику перших симфонічних творів 8-ми річного В.А. Моцарта та українських колискових у виконанні М. Пилипчак для дітей та дорослих за мотивами твору Антуана де Сент Екзюпері.

Постановником балету «Маленький принц» є Раду Поклітару головний балетмейстер Академічного театру «Київ Модерн-балет», заслужений діяч мистецтв України.

У центрі вистави – нове прочитання історії про Маленького принца, про його уявлення цінності відносин двох індивідів, де кожна подорож новою планетою – глибинне розуміння сутності особистості. Це розповідь про перевагу простих речей і цінностей над суєтою та складністю «світу дорослих», про важливість дитинства, як головного періоду людського життя. Нова постановка театру «Київ Модерн- балет» нагадає дорослим, що за буденними справами, за нагромадженням матеріальних цінностей, вони забувають про духовні витоки, які відіграють важливу роль у процесі становлення особистості.

Вистава матиме чимало несподіванок: від музики (у виставі використано музику 8- річного В.А. Моцарта у поєднанні з українськими колисковими), до хореографічних вирішень, неповторних костюмів (автор костюмів Дмитро Курята), а також сучасних технологій 3D-проєкції (авторка Ольга Нікітіна) та світла (Олена Антохіна).

Афіша заходу

20 травня 2021, чт. 19:00

МЦКИ ФПУ (Октябрьский дворец)

від 90 грн.

Купити квиток

1 липня 2021, чт. 19:00

МЦКИ ФПУ (Октябрьский дворец)

від 90 грн.

Купити квиток

1 липня 2021, чт. 19:00

МЦКИ ФПУ (Октябрьский дворец)

від 90 грн.

Купити квиток
Будь в курсі всіх подій!
Підпишись на дайджест подій від kvtok.com, дізнавайся першим про найкращі заходи у твоєму місті.
Або стеж за новинами у соціальних мережах